Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingen

Trainingen

Graag netjes afzeggen indien verhinderd bij de trainer.

De Trainers dienen zorg te dragen dat de oefendoeltjes weer op de juiste plekken terug geplaatst worden. Dit ivm het maaien / onderhoud van de velden.

VTON CODE verloren of wil je een code ontvangen? Neem contact op met Jurre Knoops. (jurreknoops@gmail.com/0681499384)



Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
DWP JO11-1G 17.00 - 18.00 Rinse Velthuis
  • -
DWP JO9-1G 17.15 - 18.15 Bernardus Van Stralen
  • -
DWP JO10-1G 17.15 - 18.15 Homme Dijkstra
  • -
DWP JO12-1G 17.30 - 18.30 Wilco Jager
  • -
DWP MO17-1 18.15 - 19.30 Eibert Jager
  • -
DWP JO19-1 19.00 - 20.15 René Hulzebos, Rudolf Top
  • Hoofdveld
  • Kleedkamer 1
  • -
DWP VR1 19.30 - 21.00 Jan Venema
  • Hoofdveld Achter
  • Kleedkamer 4
  • 15 minuten voor training aanwezig

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
DWP JO9-2G 17.00 - 18.00
  • -
DWP JO14-1 17.00 - 18.00 Sake Mulder, Volken Sloothaak
  • -
DWP MO15-1 18.00 - 19.00 Yvonne Mienstra-Noppert
  • -
DWP JO17-1 18.00 - 19.15 Richard Akkerman, Wilco Jager
  • -
DWP 1 19.30 - 20.45 Anne Haven
  • Hoofdveld Voor
  • Kleedkamer 1
  • -
DWP 2 19.30 - 20.45 Jolle Jager
  • Hoofdveld Voor
  • Kleedkamer 2
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
DWP JO8-1G 16.30 - 17.30 Auke Zandstra
  • -
DWP JO9-1G 16.45 - 17.45 Remco ten Hoeve
  • Homme Dijkstra
DWP JO11-1G 17.00 - 18.00 Rinse Velthuis
  • -
DWP JO10-1G 17.15 - 18.15 Sijtje Nynke Schotsman, Marit van der Wal
  • -
DWP JO12-1G 17.30 - 18.30 Erik Huttinga
  • -
DWP MO17-1 18.15 - 19.30 Jan Venema
  • -
DWP JO19-1 19.00 - 20.15 René Hulzebos, Rudolf Top
  • Hoofdveld
  • Kleedkamer 1
  • -
DWP VR1 19.30 - 21.00 Jan Venema
  • Hoofdveld Achter
  • Kleedkamer 4
  • 15 minuten voor training aanwezig
DWP 3 20.15 - 21.30 Lars Slump
  • Hoofdveld Voor
  • -
DWP 35+1 20.30 - 21.45
  • -
DWP 45+1 20.30 - 22.00
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
DWP JO9-2G 17.00 - 18.00
  • -
DWP JO14-1 17.00 - 18.00 Sake Mulder, Volken Sloothaak
  • -
DWP JO17-1 18.00 - 19.15 Richard Akkerman, Wilco Jager
  • Hoofdveld
  • -
DWP MO15-1 18.00 - 19.15 Jurre Knoops
  • -
DWP 1 19.30 - 20.45 Anne Haven
  • Hoofdveld Voor
  • Kleedkamer 1
  • -
DWP 2 19.30 - 20.45 Jolle Jager
  • Hoofdveld Voor
  • Kleedkamer 2
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!